Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak źle nie było od 12 lat. Pracowników nie może znaleźć już blisko połowa pracodawców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2018 r. o 06:50 Powrót do artykułu
PSL_SAWICKI: "ROLNICY TO FRAJERZY" - bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co jeszcze są urzędy pracy ?? Należy to jak najszybciej zlikwidować !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiowiaki i ich kolejny plan na poprawienie świata znowu nie wypalił. Dobrze że niedługo wybory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzysze z kociej partii w natarciu. Trolling według PiS - pisać żeby kłamać, bo hajs się musi zgadzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisuary szczekaja s komentarzach ale nie biora pod uwage ze to ich milosciwie panujaca partyjka rozwalila inflacje swoim rozdawnictwem. Obronnosci narodu brak bo zamiast helikopterow sponsoruja pieluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy wycinają lasy zagrożone kornikiem. Za to samo w Puszczy Białowieskiej UE groziła karami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Programy społecznościowe przynoszą efekty brawo PiS tragedia co wyrabiacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca jest tylko ludzi chętnych brak. Każdy ma gdzieś jak rząd daje same plusy to się nieroby za robotę nie chcą wziąć jak mają za darmo kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewoda i rząd nic nie robią w kierunku poprawy życia zwykłych ludzi. Co z tego że podnoszą stawki minimalne. Za to podatki mamy takie że te "podwyżki" to kpina. Wolą rozdawać pieniądze zamiast stworzyć ludziom dobre warunki do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda - wychodzi na to ,że program 500+ wymusi na pracodawcach podniesienie wynagrodzeń. Więc te "jęki", że nie którzy "biorą za darmo", to krótkowzroczność, zazdrość, lub głupota. Najczęściej wszystko razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wraz z Wojewodą doprowadzili do patologii i bezrobocia swoimi programami społecznościowymi i teraz albo ktoś bierze duży socjal i nie chce pracować albo wyjeżdża za granicę żeby nie pracować za tyle co wynosi socjal tych drugich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieńcie tytuł na LUDZIE NIE CHCĄ PRACOWAĆ ZA DARMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory w solarium na placu wolnosci placi sie 6zl na godzine, ta stawka utrzymuje sie od 2012roku, "stawka niska bo tu nie trzeba nic robic" ale kto ma ochote nic nie robic i dostawac takie gowno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem po studiach, w miedzy czasie pracowalam 3,5 roku jako kelnerka w kazdy weekend po 14 godzin w sobotę i w niedziele. Ciągle słyszałam od szefa, że umowę dostanę przy następnej wypłacie i tak z miesiąca na miesiąc słyszałam, a umowy nigdy nie zobaczyłam. A teraz gdy skończyłam studia i przeglądam oferty pracy, to pracodawcy mają bardzi wysokie wymagania, rządają kilkuletniego doświadczenia i obsługi różnych programów, na których się pracuje w ich firmie. Ja się pytam, skąd młody człowiek po stu3ma to wszystko umieć i mieć doświadczenie, skoro nikt nie chce go zatrudnić, bo nie ma tego doświadczenia? Niech pracodawcy zmienią podejście do przyszłych kandydatów, to z pewnością pracownicy się znajdą, bo CV na pewno wpływa do nich wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za pyskówki w komentarzach? Ja sam mam firmę i mówię od razu, jak się nie podoba, to na wasze miejsce mam 10 ukraińców, w dodatku państwo do nich dopłaca, i nie upominają sie o zapłatę za nadgodziny. Mam polskich menadżerów, więc wiecie co to znaczy, młodzi ludzie po kiepskich studiach którzy za wszelką cenę chcą zrobić karierę, i obiecałem im premię za najlepsze wyniki. To nic że robotnicy przychodzą się skarżyć, jak już napisałem, jak się nie podoba to przyjmę ukraińców i paszoł won. Szkoda tylko że tą minimalną od czasów tuska zaczęli podnosić, kiedyś to były czasy. Miałem też chwilę firmę pośredniczącą, zatrudniającą na śmieciówkach. ile śmiechu mieliśmy z innymi biznesmenami, jak najpierw zatrudnialiśmy studencików za 800zł na miesiąc na śmieciówie, a sami sobie płaciliśmy premie w tej firmie, i zlecenia wychodziły na minus, czyli strata, czyli nie ma zysku to i nie ma podatku. hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, janusze leją krokodyle łzy, ale faktycznie woleliby chyba zamknąć zakład niż zapłacić godziwie. Panie Mirku - z całym szacunkiem - ale niech Pan sobie schowa swoje 15 czy nawet 25 zł w buty - ja wolę śmignąć do Niemca na szparagi, gdzie w 3 m-ce zarobię więcej niż u Pana za cały rok. A pozostałe 9 m-cy mogę nic nie robić, albo czytać takie śmieszne artykuliki na zamówienie i mieć darmową bekę z Waszych "problemów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo szukają niewolników a nie pracowników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień próbny...niech powie otwarcie, że to dzień pracy za darmo (taki jest niestety standard)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL: "Należy ustosunkować się do rozszerzania wpływów organizacyjnych ZSL w terenach nie chłopskich /nauczyciele szkolni, kadra agronomiczna, aparat państwowy/. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakładam firmę. W pół roku chcę wybudować dom, kupić auto i wyjechać na trzymiesięczne wczasy na Karaiby. Przyjmę każdą ilość pracowników (mam dwa etaty). Wymagania: dyspozycyjność i lojalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...